آزمون‌های اُمگا چیست؟

امگا مخفف انجمن مشاوران گاج آزمون است که با هدف سنجش مهارت‌های کلاسی، یادگیری، مطالعاتی، آزمونی و روانشناختی دانش‌اموز به منظور تشخیص، حفظ و ارتقاء وضعیت موجود و همچنین جلوگیری از افت مهارت‌های دانش‌آموز برای اولین بار در کشور اقدام به برگزاری آزمون‌های اینترنتی کرده‌است. در ادامه‌ی صفحه، می‌توانید با انواع مختلف آزمون‌های اُمگا آشنا شوید و در آن‌ها ثبت‌نام نمایید.


اگر در آزمون های امگا ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید از طریق لینک زیر وارد صفحه امگا شوید. اگر مراحل ثبت نام آزمون امگا را تکمیل نکرده اید، لطفا از لینک های ثبت نام زیر مراحل را تکمیل کنید و سپس به صفحه شخصی امگا وارد شوید.

ورود به صفحه شخصی امگا

آزمون‌های استعدادیابی

مرکز آزمون های سراسری گاج در راستای اهداف نظام آموزشی کشور، برای اولین بار این فرصت استثنایی را فراهم آورده است تا همه فرزندان این مرز و بوم بتوانند با شرکت در آزمون‌های استعداد یابی، ضمن ارتقاء سطح خود‌آگاهی به توانایی های مؤثر خویش پی برده و آن را در جهت خودشکوفایی به پیش ببرند. این آزمون ها از 4 سالگی تا مقطع کارشناسی در دسترس همه هموطنان عزیزمان قرار دارد و ابزار بسیار مؤثری جهت انتخاب درست مسیر زندگی است.

اطلاعات بیشتر ثبت‌نام

آزمون مشاوره‌ای

اين آزمون‌ها در 5 مقطع زماني تابستان، پاييز، زمستان (نيمه اول و دوم) و بهار در هر مقطع 3 آزمون به صورت اينترنتي برگزار مي‌شود و داوطلبان نتايج آزمون‌هاي خود را بلافاصله پس از آزمون مي‌توانند ملاحظه كنند. در مجموع براي هر پايه تحصيلي 15آزمون طراحي شده است كه اميدواريم تحولي عظيم در عرصه آموزش كشور پديد آورد.

اطلاعات بیشتر ثبت‌نام

آزمون‌های جذب نیرو

ما اراده کرده ایم به کمک استعدادهای این مرز و بوم به یاری دیگرفرزندان ایران عزیزمان بشتابیم. در این زمینه، ما همواره دست نیاز به سوی شما دراز نموده و دست یاری تان را صمیمانه می فشاریم . بنابراین عزیزانی که تمایل دارند در یک یا چند مورد از زمینه ها با انتشارات بین المللی گاج همکاری نمایند ، می توانند با پرداخت هزینه ی اندکی در این بخش تشکیل پرونده داده و ضمن دریافت آنلاین پاسخ های خود ، وضعیت خود را از طریق سامانه ی 6419 (021 کد تهران) پیگیری نمایند .

اطلاعات بیشتر ثبت‌نام