لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

نفرات برتر کنکور گاج

حسین مقدس

رتبه در منطقه : 1

كرمان

ریاضی

سید علیرضا سمیعی

رتبه در منطقه : 1

خراسان شمالی

ریاضی

الهام خواجه پور

رتبه در منطقه : 2

كرمان

تجربی

نرگس فراهی

رتبه در منطقه : 3

خراسان رضوی

انسانی

سیدمحمد علوی مقدم

رتبه در منطقه : 4

خراسان رضوی

انسانی

امیرحسین حبیب زاده

رتبه در منطقه : 4

مازندران

تجربی

علیرضا آروین

رتبه در منطقه : 4

كهگیلویه و بویراحمد

تجربی

مجید خلیلی

رتبه در منطقه : 5

زنجان

تجربی

علی زینب ارزانی

رتبه در منطقه : 6

آذربایجان غربی

ریاضی

سامان آریامنش

رتبه در منطقه : 6

كرمانشاه

تجربی

میلاد نقشی

رتبه در منطقه : 7

آذربایجان غربی

انسانی

علی پلچی

رتبه در منطقه : 8

آذربایجان غربی

تجربی

سیدعلیرضا حسینی مخلصون

رتبه در منطقه : 8

یزد

ریاضی

محمدرضا ضیائی

رتبه در منطقه : 9

چهارمحال و بختیاری

ریاضی

محمد زارع بیدکی

رتبه در منطقه : 11

یزد

انسانی

هیوا رشنوادی

رتبه در منطقه : 11

تهران

تجربی

میلاد عسگری

رتبه در منطقه : 13

خراسان جنوبی

تجربی

حسین نظرآبادی

رتبه در منطقه : 15

كرمانشاه

تجربی

فاطمه خوش اخلاق

رتبه در منطقه : 16

خراسان شمالی

انسانی

فاطمه حسن زاده

رتبه در منطقه : 17

خراسان شمالی

تجربی

علی باقرزاده لداری

رتبه در منطقه : 17

مازندران

ریاضی

محمدحسام آزادجو

رتبه در منطقه : 18

همدان

ریاضی

محمدحسن خواجه دهی

رتبه در منطقه : 19

تهران

ریاضی

مهدی آقابابایی

رتبه در منطقه : 21

مازندران

تجربی

نیما تزیینی

رتبه در منطقه : 22

كردستان

تجربی

امید فلاحتی

رتبه در منطقه : 24

یزد

انسانی

زهرا نوری

رتبه در منطقه : 25

كرمانشاه

تجربی

نوید جعفری

رتبه در منطقه : 26

كرمانشاه

تجربی

رضا عساکره

رتبه در منطقه : 26

زنجان

ریاضی

اسفندیار طاهری

رتبه در منطقه : 26

خراسان رضوی

تجربی

یاسمن فضلی

رتبه در منطقه : 26

خراسان رضوی

تجربی

سیدرضا دادگر

رتبه در منطقه : 27

كهگیلویه و بویراحمد

انسانی

علی سعادت

رتبه در منطقه : 28

اصفهان

ریاضی

صدیقه الهیان

رتبه در منطقه : 28

مازندران

انسانی

سجاد ارزمان زاده

رتبه در منطقه : 29

خراسان شمالی

ریاضی

زهرا اثنی عشری

رتبه در منطقه : 30

خراسان رضوی

انسانی

صهبا سلیمانیان

رتبه در منطقه : 30

خراسان رضوی

انسانی

امیرعباس نسایی نسوان

رتبه در منطقه : 31

خراسان رضوی

ریاضی

اسماء مددلو

رتبه در منطقه : 33

آذربایجان غربی

تجربی

محمد حسینیان

رتبه در منطقه : 33

كردستان

ریاضی

امیررضا شوبی

رتبه در منطقه : 34

مازندران

ریاضی

فائزه رضایی زاده

رتبه در منطقه : 34

كرمان

تجربی

مهران بهرامی

رتبه در منطقه : 36

كردستان

انسانی

محمد قاسمی

رتبه در منطقه : 38

كردستان

ریاضی

علی مرادی

رتبه در منطقه : 39

كرمان

تجربی

نجمه محمدباقر

رتبه در منطقه : 40

كرمان

ریاضی

بیتا صباحی

رتبه در منطقه : 40

آذربایجان غربی

انسانی

سمانه معتمدی

رتبه در منطقه : 40

خراسان رضوی

تجربی

حمیدرضا نقیب

رتبه در منطقه : 42

فارس

ریاضی

فاطمه صالح زاده

رتبه در منطقه : 45

گیلان

تجربی

مجتبی حسین پور

رتبه در منطقه : 45

مازندران

ریاضی

فائزه سادات مسعودی

رتبه در منطقه : 46

كرمان

ریاضی

حسن ابراهیمی فر

رتبه در منطقه : 46

همدان

ریاضی

محمدرضا یوسفی

رتبه در منطقه : 46

خراسان رضوی

انسانی

سعید کرمی

رتبه در منطقه : 47

فارس

انسانی

کیخسرو خسروانی

رتبه در منطقه : 50

تهران

ریاضی

عاطفه واحدی

رتبه در منطقه : 50

آذربایجان غربی

تجربی

عزیزالله طاهری

رتبه در منطقه : 51

مازندران

ریاضی

اشکان سلمانی

رتبه در منطقه : 51

اصفهان

ریاضی

علی آخوندی

رتبه در منطقه : 53

مازندران

تجربی

هماسادات سیدمیرزایی

رتبه در منطقه : 54

كرمان

تجربی

صبری رضایی

رتبه در منطقه : 54

مركزی

انسانی

حمیدرضا مقدم

رتبه در منطقه : 55

خراسان رضوی

انسانی

رضا کوهی

رتبه در منطقه : 55

مازندران

ریاضی

محسن قاسم نژاد

رتبه در منطقه : 56

آذربایجان غربی

انسانی

شاداب بهکام

رتبه در منطقه : 60

لرستان

تجربی

فاطمه زارع میرک آباد

رتبه در منطقه : 60

یزد

انسانی

محمدحسین علیجانی

رتبه در منطقه : 61

مازندران

تجربی

فاطمه اسدیان

رتبه در منطقه : 63

كردستان

انسانی

حمیده طبیبی

رتبه در منطقه : 63

آذربایجان شرقی

تجربی

مهدی نوروزی

رتبه در منطقه : 64

خراسان رضوی

انسانی

شقایق معروفی

رتبه در منطقه : 64

كردستان

ریاضی

محمدرسول علیزاده

رتبه در منطقه : 64

كرمان

ریاضی

امیرحسین قلی تبار

رتبه در منطقه : 64

مازندران

انسانی

محمدعادل رحیمیان

رتبه در منطقه : 66

كرمان

ریاضی

تینا روحانی

رتبه در منطقه : 66

كرمانشاه

تجربی

نسیم عظیمی

رتبه در منطقه : 69

اصفهان

انسانی

محدثه سادات حسینی

رتبه در منطقه : 70

خراسان رضوی

انسانی

محمد میرزایی

رتبه در منطقه : 70

خراسان شمالی

تجربی

احمدرضا دهشتی

رتبه در منطقه : 71

آذربایجان شرقی

ریاضی

علی خلیلی

رتبه در منطقه : 72

اصفهان

ریاضی

محمدحسین محمودی

رتبه در منطقه : 72

كرمانشاه

تجربی

رامین خالدیان

رتبه در منطقه : 74

كردستان

انسانی

امیر صانعی

رتبه در منطقه : 76

یزد

ریاضی

روشنک قربانی

رتبه در منطقه : 77

مركزی

ریاضی

محمد مهدی ابوالحسنی وفا

رتبه در منطقه : 80

آذربایجان شرقی

ریاضی

سارا باقرپور

رتبه در منطقه : 80

كرمان

تجربی

احمد مومنی

رتبه در منطقه : 81

خراسان رضوی

ریاضی

حسین طهماسبی

رتبه در منطقه : 82

اصفهان

ریاضی

کامیاب میرزایی

رتبه در منطقه : 86

كرمانشاه

تجربی

امیدرضا رنجبر

رتبه در منطقه : 87

خراسان رضوی

انسانی

محمد کابلی

رتبه در منطقه : 89

مازندران

تجربی

مهدی باقرنژاد

رتبه در منطقه : 89

خراسان شمالی

ریاضی

محمدرضا زارعی

رتبه در منطقه : 90

كردستان

ریاضی

احمد حبیبی

رتبه در منطقه : 90

خراسان رضوی

تجربی

محمدامین سالاری

رتبه در منطقه : 92

كرمان

تجربی

محمدسعید صحاف

رتبه در منطقه : 93

خراسان رضوی

انسانی

مائده عباسیان

رتبه در منطقه : 93

اصفهان

انسانی

محمدمهدی رضایی

رتبه در منطقه : 94

كهگیلویه و بویراحمد

تجربی

شقایق مقیمی

رتبه در منطقه : 96

مازندران

ریاضی

دلارام فاخته

رتبه در منطقه : 98

سمنان

تجربی

کسری جامی الاحمدی

رتبه در منطقه : 98

خراسان رضوی

ریاضی

حامد وثوقی مطلق

رتبه در منطقه : 98

خراسان شمالی

تجربی

شکیلا رفیعی

رتبه در منطقه : 99

لرستان

تجربی

میثم ستاره

رتبه در منطقه : 100

آذربایجان شرقی

انسانی

احسان تپه جیکی

رتبه در منطقه : 101

خراسان رضوی

انسانی

حسین خطیبی کمرودی

رتبه در منطقه : 101

سمنان

ریاضی

فاطمه زمین کشت

رتبه در منطقه : 101

خراسان جنوبی

تجربی

علی غلامیان

رتبه در منطقه : 102

خراسان رضوی

انسانی

یاسین حسن زاده

رتبه در منطقه : 102

كردستان

ریاضی

آروین رسولیان

رتبه در منطقه : 103

آذربایجان غربی

تجربی

مهرداد رشیدزاده

رتبه در منطقه : 104

كردستان

تجربی

عاطفه زین الدینی

رتبه در منطقه : 104

كرمان

انسانی

مریم کریمی تیموری

رتبه در منطقه : 106

خراسان رضوی

تجربی

عرفان فتحی

رتبه در منطقه : 109

گیلان

ریاضی

محمد هادی نوری

رتبه در منطقه : 109

كرمان

تجربی

آروین سعیدنژاد

رتبه در منطقه : 111

كردستان

انسانی

مهدی تیزرو

رتبه در منطقه : 112

گیلان

تجربی

معصومه زهدی

رتبه در منطقه : 113

خراسان رضوی

انسانی

حسین رمضانی

رتبه در منطقه : 114

خراسان شمالی

ریاضی

امیررضا فخری

رتبه در منطقه : 116

یزد

تجربی

نگار کلانتری

رتبه در منطقه : 117

كرمان

تجربی

علی خلیلی پور

رتبه در منطقه : 117

كهگیلویه و بویراحمد

ریاضی

ساجده صالحی

رتبه در منطقه : 117

كرمان

انسانی

زهرا رضوی

رتبه در منطقه : 118

آذربایجان غربی

انسانی

مهدی یزدی

رتبه در منطقه : 118

اصفهان

انسانی

ابوالفضل ابراهیمی مظفر

رتبه در منطقه : 119

مازندران

انسانی

زهرا شعبانی

رتبه در منطقه : 119

كرمان

تجربی

عماد قرآنی

رتبه در منطقه : 120

تهران

تجربی

پوریا اعتصامی زاده

رتبه در منطقه : 120

خراسان رضوی

تجربی

فاطمه محمودی مومن آبادی

رتبه در منطقه : 121

كرمان

انسانی

محمدجواد محسنی

رتبه در منطقه : 123

تهران

ریاضی

مژگان جعفری

رتبه در منطقه : 124

مازندران

ریاضی

فاطمه رفیعی

رتبه در منطقه : 124

چهارمحال و بختیاری

انسانی

الناز زیدآبادی

رتبه در منطقه : 125

كرمان

انسانی

پژمان عباسی

رتبه در منطقه : 129

خوزستان

ریاضی

فواد باغستانی

رتبه در منطقه : 129

خراسان رضوی

انسانی

احسان خوش اخلاق

رتبه در منطقه : 131

اصفهان

ریاضی

الهه عباسیان لار

رتبه در منطقه : 135

فارس

انسانی

فاطمه جمالی

رتبه در منطقه : 143

فارس

انسانی

زهرا رضایی

رتبه در منطقه : 146

كردستان

ریاضی

مینا احمدی

رتبه در منطقه : 151

كرمانشاه

تجربی

ناصح بهمنی

رتبه در منطقه : 152

كردستان

انسانی

فاطمه علیزاده

رتبه در منطقه : 157

فارس

انسانی

اسحاق قهرمانی

رتبه در منطقه : 157

فارس

ریاضی

محمد مالکی

رتبه در منطقه : 161

سمنان

انسانی

محمدحسین کوثری

رتبه در منطقه : 161

مازندران

ریاضی

علی جمالپور

رتبه در منطقه : 162

كرمان

تجربی

سبحان طاهریا

رتبه در منطقه : 162

سمنان

ریاضی

فاطمه تاجیک

رتبه در منطقه : 163

كرمان

انسانی

سحر شجاعیان

رتبه در منطقه : 166

خراسان رضوی

انسانی

علی غلامی

رتبه در منطقه : 166

خراسان شمالی

ریاضی

محمد فرجی

رتبه در منطقه : 168

گیلان

انسانی

فاطمه زهرا یعقوبی

رتبه در منطقه : 171

مازندران

انسانی

راضیه شیرزادخانی

رتبه در منطقه : 172

اصفهان

ریاضی

مهدیه عزیزآبادی

رتبه در منطقه : 175

خراسان رضوی

انسانی

علی حصیری

رتبه در منطقه : 175

كرمانشاه

ریاضی

زهرا دانشور

رتبه در منطقه : 176

فارس

انسانی

علی رضا نجف دولابی

رتبه در منطقه : 176

تهران

تجربی

فائزه سلیم آبادی

رتبه در منطقه : 177

گیلان

تجربی

سیدوهاب اصغری نکاح

رتبه در منطقه : 182

خراسان رضوی

تجربی

آرمین خشنود

رتبه در منطقه : 183

تهران

ریاضی

نرگس فتاح زاده

رتبه در منطقه : 184

كردستان

انسانی

رسول ارجمند قره قشلاقی

رتبه در منطقه : 186

آذربایجان غربی

ریاضی

علی پاکدل نیا

رتبه در منطقه : 190

اصفهان

ریاضی

مصطفی زارع بیدکی

رتبه در منطقه : 191

یزد

تجربی

سعید آل کثیر

رتبه در منطقه : 192

خوزستان

ریاضی

مینا عابدی

رتبه در منطقه : 193

مركزی

تجربی

فاطمه سبحانی

رتبه در منطقه : 196

اصفهان

ریاضی

امیرحسین احمدی

رتبه در منطقه : 197

كردستان

تجربی

زهرا عمارلو

رتبه در منطقه : 200

خراسان رضوی

ریاضی

آرمیتا جوکار

رتبه در منطقه : 201

فارس

تجربی

پوریا رضایی مقدم

رتبه در منطقه : 202

خراسان شمالی

ریاضی

کسری حبیبی

رتبه در منطقه : 203

مازندران

تجربی

فاطمه پوردستان

رتبه در منطقه : 204

مازندران

انسانی

کوثر نجفی بیرگانی

رتبه در منطقه : 206

خوزستان

انسانی

کیمیا سعدالله

رتبه در منطقه : 207

سمنان

انسانی

احسان تیموری سلماسی

رتبه در منطقه : 209

آذربایجان غربی

تجربی

مهسا کاردان حلوایی

رتبه در منطقه : 212

آذربایجان شرقی

ریاضی

نسترن قاسم زاده

رتبه در منطقه : 214

كرمان

انسانی

مرضیه مجلسی

رتبه در منطقه : 215

اصفهان

انسانی

علی روحی

رتبه در منطقه : 215

سمنان

انسانی

نگار محمدی

رتبه در منطقه : 219

كرمانشاه

تجربی

معصومه حیدرزاده

رتبه در منطقه : 221

خراسان شمالی

ریاضی

فاطمه عبدوس

رتبه در منطقه : 225

سمنان

انسانی

محدثه شریفی

رتبه در منطقه : 226

مركزی

انسانی

علی آئینی

رتبه در منطقه : 228

كردستان

تجربی

رسول مختاریان

رتبه در منطقه : 229

سمنان

انسانی

پوریا مرادی

رتبه در منطقه : 230

كردستان

ریاضی

رویا متین پور

رتبه در منطقه : 232

خراسان رضوی

انسانی

عادله آتشبار

رتبه در منطقه : 233

خراسان رضوی

انسانی

صهبا ذهی سعادت

رتبه در منطقه : 233

آذربایجان غربی

ریاضی

مهدی حیدری دوست

رتبه در منطقه : 234

زنجان

ریاضی

محمد عرب خابوری

رتبه در منطقه : 234

سمنان

ریاضی

عباس مختاری

رتبه در منطقه : 234

اصفهان

انسانی

ویدا برزگران

رتبه در منطقه : 235

كردستان

ریاضی

زهرا مستاجری

رتبه در منطقه : 236

فارس

ریاضی

زهرا آذر

رتبه در منطقه : 239

خراسان رضوی

انسانی

شقایق عباسی

رتبه در منطقه : 242

مازندران

انسانی

محراب کلاتیان

رتبه در منطقه : 242

خراسان شمالی

تجربی

محمد مهدی استاد علی اکبری

رتبه در منطقه : 242

یزد

ریاضی

نیلوفر باقرپور

رتبه در منطقه : 244

فارس

انسانی

محمد زرگری

رتبه در منطقه : 245

فارس

انسانی

فاطمه علیدادی

رتبه در منطقه : 247

كرمان

انسانی

سارا امیری

رتبه در منطقه : 249

خراسان رضوی

انسانی

صبری رستمخانی

رتبه در منطقه : 250

زنجان

تجربی

حسین ابراهیمی فر

رتبه در منطقه : 252

همدان

ریاضی

پویا مقدم زرنگ

رتبه در منطقه : 252

گیلان

انسانی

محمدصالح شفیع

رتبه در منطقه : 252

یزد

تجربی

کوثر سالاری

رتبه در منطقه : 254

كرمان

انسانی

فائزه شعبانی

رتبه در منطقه : 256

آذربایجان غربی

ریاضی

فاطمه نهسته

رتبه در منطقه : 259

خراسان شمالی

انسانی

حسن ایزانلو

رتبه در منطقه : 261

خراسان شمالی

ریاضی

سیده شکیبا حسینی

رتبه در منطقه : 262

چهارمحال و بختیاری

تجربی

امیرحسین امرایی

رتبه در منطقه : 262

لرستان

تجربی

مائده محرابی

رتبه در منطقه : 265

اصفهان

انسانی

پانته آ سهیلی بابک

رتبه در منطقه : 268

تهران

انسانی

افشین شهسواری

رتبه در منطقه : 268

قزوین

انسانی

محمد صفری مجد

رتبه در منطقه : 269

همدان

ریاضی

احسان اصغری

رتبه در منطقه : 272

مازندران

ریاضی

نگین معتمدی

رتبه در منطقه : 273

اصفهان

انسانی

سعید امیدی

رتبه در منطقه : 273

فارس

ریاضی

محدثه زاهدیان

رتبه در منطقه : 275

مركزی

انسانی

حمید آرامیان

رتبه در منطقه : 281

تهران

تجربی

لیلا بنی عباسی

رتبه در منطقه : 281

مازندران

انسانی

فاطمه محبی

رتبه در منطقه : 282

فارس

تجربی

امیرحسین پورمهر

رتبه در منطقه : 284

گیلان

تجربی

محسن رسولیان

رتبه در منطقه : 284

آذربایجان غربی

تجربی

فائزه معتمدی

رتبه در منطقه : 286

آذربایجان غربی

تجربی

محمدامین محتشمی

رتبه در منطقه : 291

آذربایجان غربی

ریاضی

شکوفه شیروانی

رتبه در منطقه : 295

اصفهان

انسانی

مریم حسینی عراقی

رتبه در منطقه : 299

مركزی

انسانی

علیرضا خجسته فر

رتبه در منطقه : 300

مازندران

ریاضی

علی رهبر

رتبه در منطقه : 302

سمنان

تجربی

مهدی کوهکن

رتبه در منطقه : 302

خراسان جنوبی

تجربی

علی امینی

رتبه در منطقه : 309

مازندران

ریاضی

عرفان حیدری

رتبه در منطقه : 316

خوزستان

ریاضی

سید محمد مرتضوی

رتبه در منطقه : 318

همدان

ریاضی

معصومه شریفیان

رتبه در منطقه : 319

اصفهان

انسانی

مریم نوری

رتبه در منطقه : 320

كرمان

انسانی

مهدی شیخ امیرلو

رتبه در منطقه : 328

خراسان شمالی

ریاضی

مطهره عسگری

رتبه در منطقه : 331

قزوین

انسانی

نگین امام جمعه قدسی نیا

رتبه در منطقه : 332

خراسان رضوی

انسانی

میلاد ابراهیمی

رتبه در منطقه : 338

زنجان

ریاضی

سمیه خاکشور

رتبه در منطقه : 342

خراسان شمالی

انسانی

غزاله همدانی

رتبه در منطقه : 344

خراسان شمالی

تجربی

ندا قبادیان

رتبه در منطقه : 344

فارس

تجربی

آیسان انصاری

رتبه در منطقه : 345

گیلان

انسانی

محمدرسول ویسی

رتبه در منطقه : 348

كرمانشاه

ریاضی

محمد معماریان

رتبه در منطقه : 357

سمنان

تجربی

هومان فروتن

رتبه در منطقه : 359

مازندران

تجربی

رامیار زرزا

رتبه در منطقه : 362

آذربایجان غربی

ریاضی

فاطمه صحبتی

رتبه در منطقه : 362

مركزی

ریاضی

یاسمین کرمیان

رتبه در منطقه : 365

كردستان

ریاضی

سالار نادرعلی

رتبه در منطقه : 367

آذربایجان غربی

تجربی

فاطمه صالحی

رتبه در منطقه : 374

اصفهان

انسانی

پویا محمود زالی

رتبه در منطقه : 376

آذربایجان غربی

تجربی

مهرداد مهدی زاده

رتبه در منطقه : 379

خراسان شمالی

تجربی

ملیحه ابوالقاسمی

رتبه در منطقه : 380

مركزی

انسانی

محمدرضا محمدی

رتبه در منطقه : 380

خراسان رضوی

ریاضی

امیرحسین فراستی

رتبه در منطقه : 381

خراسان رضوی

ریاضی

سیما حیدری

رتبه در منطقه : 385

كرمانشاه

تجربی

پرنیا محمدی

رتبه در منطقه : 387

مركزی

انسانی

توحید عابدینی

رتبه در منطقه : 387

آذربایجان غربی

ریاضی

زهرا شاه محمدی

رتبه در منطقه : 388

فارس

ریاضی

مهدی شهریاری

رتبه در منطقه : 390

كرمان

تجربی

میثم هوشمند

رتبه در منطقه : 393

خوزستان

ریاضی

فاطمه رجایی

رتبه در منطقه : 394

اصفهان

ریاضی

مهران ظفری

رتبه در منطقه : 398

كردستان

ریاضی

علی خداویسی

رتبه در منطقه : 399

كردستان

تجربی

نیلوفر عزیزی نژاد

رتبه در منطقه : 399

گیلان

تجربی

سعید رزاقی

رتبه در منطقه : 402

گیلان

تجربی

مریم تبریزیان

رتبه در منطقه : 402

تهران

انسانی

علیرضا وکیلی

رتبه در منطقه : 402

گیلان

ریاضی

مهدی الواری

رتبه در منطقه : 403

سمنان

ریاضی

فاطمه پوردستان

رتبه در منطقه : 404

مازندران

انسانی

زهرا جلیلی

رتبه در منطقه : 405

فارس

انسانی

هدیه دادوند

رتبه در منطقه : 413

آذربایجان غربی

تجربی

محمد ارغوان

رتبه در منطقه : 417

فارس

انسانی

محمد جواد رستمی

رتبه در منطقه : 417

اصفهان

ریاضی

فرانک زرین خط

رتبه در منطقه : 418

كرمان

انسانی

ملیکا تابعی

رتبه در منطقه : 419

خراسان رضوی

انسانی

محمد مرادی

رتبه در منطقه : 420

زنجان

تجربی

شایسته خسروی فر

رتبه در منطقه : 431

كرمانشاه

تجربی

امین فرامرزی

رتبه در منطقه : 432

لرستان

تجربی

آریا پاکروان

رتبه در منطقه : 433

خراسان رضوی

انسانی

امیرحسین آسوده

رتبه در منطقه : 435

خراسان رضوی

تجربی

لیلا احمدی

رتبه در منطقه : 443

اصفهان

ریاضی

میرضیاء ولی الله زاده

رتبه در منطقه : 445

آذربایجان غربی

تجربی

زهرا سردارپور

رتبه در منطقه : 452

اصفهان

ریاضی

کسری امینی یگانه

رتبه در منطقه : 453

كرمانشاه

ریاضی

زهرا شعبانی

رتبه در منطقه : 456

همدان

انسانی

غزل نبی الهی

رتبه در منطقه : 456

اصفهان

ریاضی

زهرا زاهدی پور

رتبه در منطقه : 456

خراسان جنوبی

انسانی

سجاد مصلی نژاد

رتبه در منطقه : 458

فارس

تجربی

عاطفه عباسی

رتبه در منطقه : 460

زنجان

تجربی

محمد ندیم

رتبه در منطقه : 461

مازندران

انسانی

عرفان سیفی

رتبه در منطقه : 464

همدان

تجربی

علی افروزی

رتبه در منطقه : 465

مازندران

ریاضی

مهدی فیض عارفی

رتبه در منطقه : 467

خراسان رضوی

تجربی

علی روح الهی

رتبه در منطقه : 468

اصفهان

ریاضی

محمدامین حکمت آرا

رتبه در منطقه : 469

آذربایجان غربی

تجربی

روح الله نعمتی

رتبه در منطقه : 474

اصفهان

انسانی

هانیه بهارلو

رتبه در منطقه : 474

اصفهان

انسانی

لیلا سیاری

رتبه در منطقه : 475

خراسان جنوبی

تجربی

امیرحسن خلیلیان

رتبه در منطقه : 479

فارس

ریاضی

محدثه احمدی

رتبه در منطقه : 479

سمنان

تجربی

فاطمه امتحانی

رتبه در منطقه : 480

خراسان جنوبی

انسانی

عرفان اکرامیان

رتبه در منطقه : 481

خوزستان

ریاضی

فاطمه مرادی

رتبه در منطقه : 482

مازندران

انسانی

محمدرضا غلامی

رتبه در منطقه : 485

لرستان

تجربی

حسین ولایی

رتبه در منطقه : 486

مازندران

تجربی

معصومه آذرپور

رتبه در منطقه : 489

گیلان

انسانی

حمیدرضا قانعی

رتبه در منطقه : 493

خراسان رضوی

ریاضی

جابر رحیمی

رتبه در منطقه : 493

مازندران

ریاضی

محمدعلی گلکانی

رتبه در منطقه : 493

مازندران

تجربی

فاطمه رستمی

رتبه در منطقه : 494

مازندران

انسانی

اعظم جوانبخت

رتبه در منطقه : 494

گیلان

تجربی

فرناز عتیقی

رتبه در منطقه : 495

كرمان

تجربی

میلاد سلیمانی

رتبه در منطقه : 499

كردستان

ریاضی

هانیه فضلی

رتبه در منطقه : 500

مازندران

تجربی