شرایط برگزاری آزمون غیر حضوری ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ به شرح ذیل می¬باشد:


با سلام

شرایط برگزاری آزمون غیر حضوری۱۳۹۹/۰۸/۰۲ به شرح ذیل می­باشد:

روش اول:

سوالات آزمون غیر حضوری دوم آبان ماه برای تمامی پایه­ ها، راس ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ در صفحه شخصی دانش آموزان بارگذاری خواهد شد. دانش آموزان می­توانند با ورود به سایت  Azmoon.gaj.ir با در دست داشتن نام کاربری و رمز عبور به صفحه شخصی خود مراجعه نموده و گزینه آزمون غیر حضوری ۲ آبان­ماه  را انتخاب و آزمون خود را شروع نمایند.

*ضمنا نرم افزار آزمون گزینه ­های انتخابی دانش آموزان را بصورت خودکار ذخیره می­نماید.  

دانش­آموزان می­توانند تا ساعت ۲۳:۳۰ روز جمعه ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ به صفحه شخصی خود مراجعه نموده و در آزمون آنلاین شرکت نمایند.

زمان­بندی هر آزمون بلافاصله پس از انتخاب گزینه آزمون غیرحضوری، فعال شده و زمان باقی مانده، نمایش داده خواهد شد و پس از اتمام زمان، امکان ادامه آزمون برای دانش­آموزان وجود نخواهد داشت. ضمنا چنانچه دانش­آموزان پس از شروع آزمون،در حین پاسخگویی از صفحه شخصی خارج شوند،زمان آزمون درحال سپری­شدن می­باشد. پردازش پاسخبرگ دانش­آموزان و صدور کارنامه، ساعت ۱۵ روز جمعه دوم آبان­ماه می­باشد و دانش­آموزانی که قبل از ساعت۱۵ ،آزمون خود را به پایان رسانده و گزینه­ ی پایان آزمون را زده باشند در همان روز کارنامه­ی خود را دریافت خواهند نمود.

روش دوم:

دانش آموزانی که بنا به دلایل مختلف(مشکلات اینترنت و...) نمی­توانند در آزمون غیر حضوری شرکت نمایند:

دفترچه سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی آزمون برای نمایندگی­های سراسر کشور ارسال شده و دانش آموزان می­توانند، با توجه به شرایط و تشخیص مدیر نمایندگی، دفترچه سوال و پاسخبرگ مخصوص خود را تحویل گرفته و بعد از برگزاری آزمون در منزل، پاسخبرگ خود را جهت دریافت کارنامه به نمایندگی شهر خود تحویل نمایند. همچنین برای دانش آموزانی که به دلیل محدودیت در تردد، امکان مراجعه مجدد به دفتر نمایندگی، جهت تحویل پاسخبرگ فیزیکی را ندارند، می­توانند در زمان مقرر، تصویر پاسخبرگ خود را برای نمایندگی و یا مشاور خود ارسال نمایند، نمایندگی نیز موظف می­باشد پاسخبرگ دانش آموز را تکمیل نموده و برای واحد آی تی گاج ارسال نماید.

 

                                                                                                                                                                 با تجدید احترام

                                                                                                                                                               آزمون­های سراسری گاج