نوری: همه دانش آموزان در کلاس های درس حاضر شوند/ خانواده ها همکاری کنند


نوری: همه دانش‌آموزان در کلاس‌های درس حاضر شوند/ خانواده‌ها همکاری کنند

 

وزیر آموزش و پرورش گفت: حضور پرشور و با نشاط دانش آموزان در مدارس، با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی، در راستای ارتقای اهداف نظام تعلیم و تربیت که منجر به اجرایی شدن سند تحول بنیادین و تربیت تمام ساحتی دانش آموزان می‌شود، ضروری است.

به گزارش ایسنا، یوسف نوری با اشاره به لزوم تقدیر از مجاهدت‌های فرهنگیان فرهیخته، در روز ۱۴ فروردین، اظهارکرد: با پویایی، نشاط و شادابی به استقبال آموزش‌های حضوری دانش آموزان می‌رویم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نقش بی‌بدیل ارتباط رودررو و حضوری معلمان با دانش‌آموزان، افزود: از صبح امروز، ۱۴ فروردین با حضور دانش آموزان و معلمان عزیز در مدارس کشور، شاهد ازسرگیری و آغاز آموزش‌های حضوری، همزمان با بهار قرآن در مدارس کشور بودیم.

وی افزود: حضور دانش آموزان و تعامل و ارتباط آن‌ها با یکدیگر و مربیان خود، منجر به ارتقای مهارت‌های مختلف به ویژه مهارت‌های زندگی در آن‌ها می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، نوری همچنین در گفتگو با تعدای از اولیای دانش آموزان به صورت مجازی تاکید کرد: همه دانش‌آموزان با حفظ و رعایت مسائل بهداشتی، در کلاس‌ها درس حاضر شوند و خانواده‌ها نیز همکاری لازم را در این باره انجام دهند تا هم زمان با بهار طبیعت و بهار قرآن، بهاری نو در نظام تعلیم و تربیت را نیز رقم بزنیم.