کارت ورود به جلسه ازمون سراسری 5 تیر ماه منتشر می شود


کارت ورود به جلسه ازمون سراسری 5 تیر ماه منتشر می شود

مشاور رئیس و مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به این که آزمون سراسری سال 1401 در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه ، جمعه و شنبه 8، 9، 10 و 11تیر ماه برگزار می‌شود، گفت: کارت‌ ورود به جلسه آزمون‌ به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یک شنبه مورخ 1401/04/05لغایت روز سه‌شنبه مورخ 1401/04/07 برای مشاهده و چاپ بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد . لذا لازم است داوطلبان به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (16 رقمی) و نام و نام خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه، کارت شرکت در آزمون را چاپ کنند .

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر کریمیان تاکید کرد: با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه ای وجود ندارد. لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 3، 4 و 13 کارت شرکت در آزمون داوطلبان وجود داشت ضروری است درخواست کتبی خود را به همراه تصویر شناسنامه یا کارت ملی حداکثر تا تاریخ 12/4/1401 از طریق آدرس https://darkhast.sanjesh.org به سایت سازمان ارسال کنند.

وی افزود: داوطلبان توجه داشته باشند که فرصت را از دست ندهند چرا که در صورت مغایرت در برخی از اطلاعات ثبت نامی مانند فاقد عکس، اشتباه عکس و یا معلولیت لازم است به باجه های رفع نقص مطابق با شهر محل سکونت خود و جداول مندرج در " اطلاعیه اعلام زمان  برگزاری، نحوه‌ دریافت کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری‌  " در روزهای سه شنبه1401/04/07 لغایت روز جمعه 1401/04/10 از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 18:00 به نماینده این سازمان مستقر در باجه مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنند .

کریمیان تاکید کرد: داوطلبانی که علاوه بر ثبت نام در آزمون یکی از گروه های‌ آزمایشی‌ علوم‌ ریاضی‌ و فنی‌، علوم‌ تجربی‌ و علوم‌ انسانی، در گروه‌ های آزمایشی هنر و زبان های‌ خارجی‌ نیز  ثبت نام کردند برای آنها سه‌ کارت‌ شرکت در آزمون ( یک‌ کارت‌ مربوط‌ به‌ گروه‌ آزمایشی‌ اصلی‌ علوم‌ ریاضی‌ و فنی یا علوم‌ تجربی‌ و یا علوم‌ انسانی‌ و دو کارت‌ دیگر به‌ ترتیب‌ برای‌ گروه‌ هنر و زبان های‌ خارجی ‌) صادر شده‌ است‌.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطر نشان کرد: بهتر است داوطلبان بعد از دریافت کارت با توجه به آدرس مندرج روی کارت ورود به جلسه آزمون حوزه امتحانی خود را در روزهای باقیمانده تا آزمون شناسایی کنند تا بدون نگرانی در جلسه آزمون حضور یابند .

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور