اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کنکور 95


دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فهرست اسامی تعداد 6 هزار و 970 نفر به عنوان پذیرفته شدگان نهایی هر یک از رشته های تحصیلی متمرکز و نیمه متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 از ساعت 20 امروز دوشنبه 4 بهمن بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

وی افزود: تمامی پذیرفته شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک لازم و توجه به بند الف برگه راهنما که همزمان با اسامی آنها بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد قبولی مراجعه کنند.

توکلی اظهار داشت: پذیرفته شدگان باید ابتدا برای اطلاع از برنامه زمانی، مکان و مدارک مورد نیاز به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزشی محل قبولی مراجعه کنند و در صورتی که برنامه زمانی خاصی از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اعلام نشده باشد، پذیرفته شدگان باید در روزهای چهارشنبه 6 بهمن و یا شنبه 9 بهمن برای ثبت نام به این مراکز مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام می شود چنانچه پیش از این در رشته های متمرکز قبول شده باشند قبولی آنان در رشته متمرکز قبلی لغو شده و باید منحصرا در رشته متمرکز و نیمه متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 ثبت نام کنند. با این گروه از افراد همچون دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: برای پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری برای دوره های روزانه رشته های تحصیلی متمرکز و نیمه متمرکز یک نوبت از دو نوبت قبولی در نظر گرفته می شود.

توکلی تاکید کرد: پذیرفته شدگان در رشته های متمرکز و نیمه متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 خواه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ثبت نام کنند و یا ثبت نام نکنند، حق شرکت در آزمون سراسری سال 96 را ندارند.