آخرین جزئیات ثبت نام رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی


به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان؛ طی اطلاعیه‌ای از سوی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد: با توجه به درخواست تعداد زیادی از متقاضیان ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی پیوسته به اطلاع می رساند که امکان ثبت نام در تعدادی از این رشته ها در واحدهای دانشگاهی خارج از استان تهران که ظرفیت ثبت نام آنها تکمیل شده است به شرح ذیل، فراهم شده است.

تمامی متقاضیان می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 10مهر ماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

همچنین امکان ثبت نام در سایر رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که تاکنون ظرفیت ثبت نام آنان تکمیل نشده است همچنان ادامه دارد.

امکان ثبت نام در سایر رشته / محلها خارج از لیست اعلام شده ذیل که ظرفیت ثبت نام آنان تکمیل شده است در این نیمسال فراهم نیست و در خصوص شرایط ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در نیمسال دوم 97-96 متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد .

لیست رشته و محل های دانشگاهی در مقطع کارشناسی پیوسته که ظرفیت ثبت نام آنان افزایش یافته است :

حقوق : واحدهای ارومیه ، رشت ، خمینی شهر
روانشناسی : واحدهای قم ، خمینی شهر ، خوراسگان (اصفهان ) ، رشت ، کرج
حسابداری : واحدهای کرج ، خوراسگان (اصفهان)
مهندسی پزشکی : واحدهای مشهد ، رشت