اردوی نوروزی گاج ۹۵

مرکز آزمون‌های سراسری گاج در روزهای آغازین سال ۹۵ (سوم تا دوازدهم فروردین) اولین اردوی نوروزی را در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران و حدود ۵۰ شهر از ۱۵۰ نمایندگی فعال گاج برگزار کرد. این اردوی مطالعاتی با هدف بالابردن معدل امتحان نهایی برای سومی‌ها و جمع‌بندی کنکور برای دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی و کنکوری‌ در ۱۰ روز، برگزار شد.

با وجود پیش‏بینی تعدادی از کارشناسان مبنی بر تأخیر یا غیبت دانش‌آموزان در ساعات اولیه اردو، دانش‌آموزان و اولیای گرامی آن‌ها حتی قبل از ساعت ۶ صبح در محل اردو حاضر بودند و مراسم افتتاحیه در ساعت ۶:۴۵ صبح روز سوم فروردین در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی با استقبال پرشکوه دانش‌آموزان و اولیای محترمشان آغاز شد. این مراسم با سخنرانی دکتر شهابی مدیر کل آزمون‌های سراسری گاج ادامه پیدا کرد. دکتر شهابی سخنرانی خود را با ارائه توضیحاتی در مورد نسل سوم برنامه‌ریزی بر مبنای پازل‌های مبحثی و زمانی، که ابداع خود ایشان است آغاز کرد و در ادامه صحبت‌هایشان به مباحثی مانند نحوه مطالعه در ایام اردو، ویژگی‌های کتاب‏های EQ گاج برای سال سومی‌ها و چگونگی استفاده از بسته‌های نوروزی برای استفاده بهینه از زمان پرداختند.

report1

پس از پایان مراسم افتتاحیه، دانش‌آموزان با بهره‌مندی از برنامه مطالعاتی ویژه نوروز، مطالعه و جمع‌بندی دروس را با کمک مؤلفان، معلمان و مشاوران برجسته گاج -که در طول اردو همیشه همراه دانش‌آموزان بودند- آغاز کردند و با شرکت در آزمون‌های موضوعی روزانه با شناسایی نقاط ضعف، به رفع اشکالات درسی پرداختند.

report1

در طول این اردو، در مجموع ۱۲۵۰ ساعت مشاوره تحصیلی فردی و بیش از ۵۰۰ ساعت رفع اشکال دروس تخصصی و عمومی با حضور مشاوران و دبیران بنام گاج و اساتید مدعو انجام شد.

در پایان این دوره، مراسم اختتامیه در ساعت ۱۲ ظهر روز دوازدهم فروردین با هدف مشاوره تخصصی والدین و قدردانی از دانش‌آموزان ساعی برگزار شد. در این مراسم خدمات آموزشی آزمون‌های سراسری گاج مانند برگزاری کلاس‌های ارتقای معدل برای دانش‌آموزان سال سوم و جمع‌بندی دروس کنکوری به اولیای محترم معرفی شدند.

در این مراسم علاوه بر مؤلفین، دبیران و مشاوران، تیم اجرایی و هنرمندان فیلم سینمایی "عشقولانس" که توسط انتشارات بین‌المللی گاج تهیه شده و بزودی اکران می‏شود، شرکت کردند که با استقبال دانش‌آموزان همراه بود.